pop-trigger
tel-trigger
search-trigger

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מעוניינים להצטרף אלינו, השאירו פרטים

   בית אבות בצפון

   בתי אבות בצפון

   כל מי שמחפש בית אבות בצפון, עתיד לגלות שיש עשרות רבות של בתי אבות ולכן, הבחירה תחילה יכולה להיראות כלא פשוטה. בכדי לצמצם את האפשרויות, ההמלצה היא להבין בשלב הראשון את הדרישות והצרכים ובעיקר סביב נושאים כגון: אזור פרטני בצפון בו בית האבות ממוקם, סוג בית האבות (סיעודי, בית אבות לעצמאיים, בית אבות לתשושי נפש או תשושי גוף), רמת המחיה בבית האבות וכמובן, המחיר החודשי של אותו בית אבות והאם קיימת אפשרות לקבלת מימון.
   כמובן, שהדרך הטובה ביותר למצוא את בית האבות האופטימאלי, עוברת בהגעה לכמה שיותר בתי אבות כאשר, יש לקבוע מראש פגישה, על מנת לקבל סיור באותו בית אבות, שיאפשר לקבל את התמונה המלאה לגבי אותו בית אבות ולבצע את הבחירה המושכלת והנכונה ביותר.

   בית אבות בצפון – הכנה של רשימה ייעודית

   אחרי שהבנתם את כל הדרישות והצרכים שלכם מבית האבות: התקציב החודשי אשר מוקצה למטרה, האם יש אפשרות לקבלת מימון, דרישות מאותו בית האבות מיקום, שירותים, פעילויות וכיוצא בזה. ניתן למקד את החיפוש אך ורק בבתי האבות הרלוונטיים,  הבנת הצרכים תאפשר לצמצם את האפשרויות.
   בשלב הבא, כדאי להכין רשימה של כל בתי האבות המתאימים ופשוט לקבוע פגישות עם כל בית אבות בצפון שהינו רלוונטי ולהתרשם ממנו בצורה מעמיקה – תוך דגש על מידת ההתאמה שלו לאותו הקשיש עבורו בית האבות מיועד.

   בתי אבות בקריות

   מחפשים בתי אבות בקריות? כבר בהליך החיפוש הראשוני, אתם עתידים לגלות שעומדות לרשותכם מספר לא מבוטל של אפשרויות.
   בכדי לבצע את הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר עבור יקירכם, ההמלצה היא לפעול לפי שלבים: בשלב הראשון, להבין לעומק את מלוא הדרישות והצרכים מאותו בית האבות, סוג בית האבות (בהתאם ליכולות התפקודיות של הקשיש), התקציב החודשי אותו מתאפשר לכם להשקיע במטרה (ובמידת הצורך, האפשרויות לקבלת סיוע במימון העלויות), השירותים הניתנים באותו בית אבות (מטפלים, אחיות, רופאים, תזונה, פעילויות, חוגים וכדומה) וכמובן, תנאי המגורים המבוקשים (כמה אנשי בחדר או בדירה, גודל החדר וכיוצא בזה). יש לשים לב שרבות מהבקשות מהוות נגזרת של התקציב אותו תוכלו להשקיע במטרה. בשלב הבא, תוכלו למקד את החיפוש באותם בתי אבות בקריות ולהגיע ולהתרשם מכל בתי האבות הרלוונטיים. אפשרות נוספת, היא לפנות ליועץ לבתי אבות אשר פועל באזור הקריות ולבקש ממנו ליווי וסיוע בכל התהליך.

   בתי אבות בקריות – כמה זה עולה?

   כפי שניתן להסיק, יש לא מעט פרמטרים אשר ישפיעו על המחיר החודשי של המחיה בבית האבות – כאשר, טווח המחירים של בתי אבות בקריות יכול לנוע בין 8,000 ₪ ולהגיע עד לכ-20,000 ₪ לחודש. כאמור, ניתן לקבל את כל פירוט העלויות מנציג מטעם בית האבות, כאשר, כדאי לבדוק את הזכאות למימון ולבדוק מול אותו בית אבות אם הוא אכן מקבל את אותו המימון – תלוי כמובן, באיזה סוג של בית אבות מדובר ולאיזה סוג של מימון הקשיש זכאי.

   מרכז גריאטרי בצפון

   בגיל השלישי, הצורך בשירותים רפואיים שונים הולך ועולה, כאשר ככל שהאדם מתבגר יותר, כך מצבו הרפואי עלול להפוך להיות מורכב יותר. כך יוצא, שישנם לא מעט קשישים, אשר נכללים כחלק מהאוכלוסייה הגריאטרית וככאלו, הם זקוקים לשורה ארוכה של שירותים רפואיים וטיפולים פרא רפואיים, אשר ניתנים על ידי אנשי מקצוע, המתמחים בעבודה עם אוכלוסייה זו, תוך התחשבות בצרכיהם ובמצבם הרפואי והתפקודי. במקום הזה בדיוק, נכנס מרכז גריאטרי בצפון לתמונה, מרכז זה, מהווה סוג של שילוב בין בית חולים לבין מוסד סיעודי ומטרתו היא לספק מענה על כל הצרכים של אותם הקשישים.

   שום דבר לא נמצא

   מעוניינים בפתרון הדיור הזה?

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    בתי אבות בצפון – קבלת ההחלטה הנכונה

    קשישים ומשפחות רבים עלולים למצוא את עצמם מתמודדים עם קשיים להגיע להחלטות ולבחור את אותו בית אבות בצפון המתאים.
    לכן, במקרים רבים, ההמלצה היא להכניס לתמונה יועץ מקצועי, אשר מתמחה בתחום – כאן חשוב להדגיש שבמרבית המקרים, הייעוץ יינתן בחינם.
    תפקידו של היועץ הוא להבין לעומק את הדרישות והצרכים של העומדים מולו ובהתבסס על כך, להכווין אותם לאותם בתי אבות בצפון אשר יכולים לדעתו המקצועית, להתאים עבור אותו הקשיש כמו גם עבור בן משפחתו.
    באמצעות קבלת אותו היעוץ, ניתן לקבל את ההחלטה המושכלת ביותר בנושא ולבצע בחירה נכונה ומתאימה באותו בית אבות בצפון.

    שאלות שחשוב לשאול על בית אבות בקריות

    אם גם אתם כאמור, נמצאים בהליך של חיפוש בתי אבות בקריות, חשוב שבעת ההגעה לבית האבות, תשאלו את השאלות הבאות: אלו שירותים בית האבות מספק והאם הם מסופקים לאורך כל שעות היממה? כמה ארוחות ניתנות ביום ומה התפריטים? מהם השירותים הרפואיים הניתנים במקום? האם יש לחצן מצוקה? מהם תנאי המחיה בחדר? (כמה אנשים בחדר, מה כולל החדר – כמובן, שאין כמו מראה עיניים). יש לבדוק גם את הנושא של מצלמות, שעות הביקור ולמעשה, כל פרט אחר אשר יאפשר לכם קבלת החלטה שלמה ונבונה.

    השירותים הניתנים מרכז גריאטרי בצפון

    מרכז גריאטרי בצפון אמור להציע קשת רחבה של שירותים עבור קשישים ובין היתר: טיפולים רפואיים כללים, בדיקות מעבדה, טיפולי מומחים, ייעוץ, שיקום ועוד..
    מרכזים גריאטריים יהיו מחולקים לרוב למחלקות שונות: מחלקת סיעוד מורכב, מחלקת שיקום, מחלקה סיעודית, מחלקה פנים גריאטרית ועוד.. כאשר, בכל מחלקה ישנם חדרי אשפוז עם מיטות וכל הציוד הנדרש. למעשה, מרכז גריאטרי בצפון דומה במידה רבה לבית חולים, רק שהשירותים שלו מוצעים באופן פרטני עבור קשישים ועבור אנשים אשר מוגדרים כגריאטריים. הבדל נוסף (ומשמעותי במיוחד) בין מרכז גריאטרי לבית חולים, טמון בעובדה שהמאושפזים זוכים לא רק לכל קשת הטיפולים הרפואיים להם הם נזקקים אלא גם לתמיכה נפשית וחברתית – אשר גם לה יש חשיבות גבוהה במיוחד עבור אנשים בגילאים ובמצבים אלו.

    בחירת מרכז גריאטרי בצפון

    בכדי ליהנות משקט נפשי בידיעה, שההורה או הסב נמצא בידיים טובות ומקצועיות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את אותו מרכז גריאטרי בצפון בתבונה, יש לשים דגש על פרמטרים כמו: החלוקה למחלקות, השירותים והטיפולים הניתנים באותו מרכז גריאטרי, המלצות על המרכז מבני משפחה של אנשים המאושפזים במקום, מיקום המרכז (יש לוודא שהוא מאפשר גישה נוחה עבור ביקורי משפחה), מומלץ לאסוף פרטים לגבי הצוות הרפואי הפועל במקום – ולוודא שמדובר באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים.
    דגש על כל הפרמטרים הללו, יאפשר ללא כל ספק לבצע את הבחירה המיטבית באותו מרכז גריאטרי בצפון.

    קראו איתנו

    טיפול סיעודי

    מטפלים סיעודיים אנשים אשר מתקשים בביצוע פעולות יומיומיות כגון: להתלבש בכוחות עצמם, לאכול בעצמם, לגשת...

    המשך קריאה
    מימון בית אבות משרד הבריאות

    סיוע משרד הבריאות במימון האשפוז ילדים אשר עושים צעדים ראשונים בדרך לחפש בית אבות עבור...

    המשך קריאה
    הגיל השלישי הגדרה

    הגיל השלישי הגדרה כאשר מדברים על בני הגיל השלישי הגדרה מתכוונים ברוב המקרים על אנשים...

    המשך קריאה